| BigLike a întrebat:

m-am uitat la un video pe youtube in care se descarcase un program pe calculator si cu ajutorul lui puteai sa ai wireless pe un telefon care nu are wifi vreau sa stiu daca chiar functioneaza sau ajutati-ma va rog am telefon LG kp 502 si vreau sa pot intra pe internet dar nu am wireless ce sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu functioneaza! Iti trebuie o placa de retea WI-FI care daca nu este in telefon nu poti sa ai wireless, nu se poate inlocui placa de retea cu un program.