| alessia a întrebat:

ma ajuta cineva... ce poate insemna oare? mi-a spus o "prietena"(sa o numesc asa dar nu e). ca baiatul care ma place m-a facut proasta.si eu am crezut-o intr-un fel.si i-am spus lui dar el a spus ca nu e adevarat ca sunt doar minciuni.si i-am zis(baiatului) ca nu vreau sa mai vorbesc cu el. dar el a continuat sa ma intrebe "cf frumoaso"(si azi dimineata m-a intrebat). si chestii din astea.pana in dupa-amiaza asta.cand i-am zis sa ma lase odata in pace ca eu nu vreau sa mai vorbesc cu el.bine.si de atunci tot imi zice incontinuu sa-i dau ignor.de pe un id i-am dat. dar nu vreau sa-i dau si de pe asta. iar, cand ii spun lui sa-mi dea ignor nu vrea tot imi zice sa-i dau eu? de ce? ceea ce vreau sa aflu e ca de ce nu vrea sa-mi dea el ignor? dar,,. oare ma mai place?(eu zic ca nu cu toate ca...pana acum am vb f f frumos)sad ce parerea aveti? sper ca nu v-am plictisitsadsadcrying(

Răspuns Câştigător
| FaraNumeNuoah a răspuns:

straight facenu stiu ce sa zic, adica, intereseaza-te sa vezi daca e adevarat sau nu ce a spus fata aia.straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol