| Nasteeea a întrebat:

Ma ajuta cineva?! Ma plictisesc, nu am ce face..Imi recomanda cineva ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Fa-ti curat in camera, asculta muzica, citeste o carte, iesi in parc, joaca-te, vorbeste cu cineva, fa ceva bun de mancare: o inghetata din fructe, salata de fructe, o salata...

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Uita-te pe ent la femei laughing

| Madayna a răspuns:

Citeste o carte.

| Memo97 a răspuns:

Uita-te la filme/seriale www.imdb.com du-te la top 250, (game of thrones, arrow, breaking bad, vikings, merlin, vampire diares, originals ), du-te cu prieteni la football, bascket, la o "ghidoasca de bere", mergi la strand, joaca-te pe pc...

| MymyMihaela a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica, culca-te.