| anonim322 a întrebat:

HEY TPU! ........ma ajutati cu niste sfaturi pentru a "agata" o fata pe care o placbig grin va rog nu stiu ce sa spun cand ma intalnesc cu eabig grin multumesc

Răspuns Câştigător
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Hey.In primul rand cred ca ar trebui sa i dai de inteles ca iti place de eatongue Adica daca va intelegeti oke atunci poate ai o sansa dar daca esti cam invizibil pe langa ea nu o sa meargalaughing Fai complimente mai flirteaza un pic cu eawinking si daca ea iti raspunde tu continuatongue.Fao sa rada tongue sa se simta in al noualea cer cand sta cu tinetongue Si apoi cand crezi ca esti pregatit ii spui ca o placi si ea iti va spune daca ad sau nuhappy Si parerea mea este ca ar trebui sa afci asta timp de cateva zile adica sa nu mergi la ea si sa ii faci comlimente numai in acea zi si apoi sa mergi s ao intrebi daca vrea sa fie cu tinelaughing Sa treca putin timpwinkingOke baftawinking:* Trimite detaliiblushing

| anonim322 explică (pentru Crazyycoffedrop):

Pai..shi ea mi-a aratat ca ma place si nu sunt invizibi inca pentru ea pentru ca si ea incearca sa-mi vb dar nu stiu ce se intampla (cred ca asteapta sa fac eu primul pas) si app sun destul de amuzant mereu ii fac pe cei din jur sa se simta bine si sa rada...ms pentru ajutor

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru anonim322):

NpkwinkingSper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Pai in primul rand fa-i complimente, spune-i ca e frumoasa, ca iti plac ochii ei, ca este aranjata.etc,intreab-o ce mai face, intreab-o cum se mai simte. poate nu e chiar atat de bine precum cred altii etcbig grin