| MishelleO a întrebat:

ma cert cu mama incontinuu, tipa la mine mereu si ma face sa-i raspund inapoi, si atunci tipa si mai tare, plang mereu si simt ca nu mai pot rezista.Invat foarte bine, sunt cuminte, nu fumes, nu beau, nu am prieten si nici nu vreau sa ma intilnesc cu cineva, si totusi ea nu apreciaza asta...Cu toate ca alte fete de varsta mea(14 ani) fac toate astea.Nu inteleg ce se intimpla. sad Ce as putea face sa imbunatatesc relatia cu mama mea?

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

De ce te cearta? Daca tu nu faci nimic rau mi se pare aiurea sa tipe, cred ca are totusi un motiv.

| R0R0 a răspuns:

Incearca sa nu ii mai comentezi. Vorbeste frumos cu ea.

| MishelleO explică (pentru R0R0):

Multumesc de sfat

| MorenytaShuttUp a răspuns:

Degeaba nu tipa la tine. Ori e problema la tine (probabil nu faci nimic, stai toata ziua si n-o ajuti) ori problema e la ea (asa se intampla cu unele femei la o anumita varsta...nu le intelege nimeni, fac lucruri aiurea).