| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua tatalui meu. ce i-asi putea cumpara?big grin Fuunda.

2 răspunsuri:
| Mardari_Cristina_1992 a răspuns:

Ceva simbolic sai aduca aminte de tine personal, dar daca e pasionat de piese de constructie ii poti lua un set de piese [intrumente de raparat]...succes

| Anonim190987 a răspuns:

Eu in fiecare an nu le cumpar nimic parintilor cand vine vorba de ziua lor dar le fac cate o felicitare si se bucura enorm si o poate pastra... A fost ziua lu unchimio si nu am stiut ce sa ii cumpar cadou dar i-am facut o felicitare scris cu graffiti si i-a placut enor cand ma duc la el mereu o vad pe birou.:d