| KySyB3B3 a întrebat:

Hey TPU!kiss...Maine ma duc la scoala la pregatire creca pentru ultima oara imi vad scoala pentru ca eu stau foarte departe si nu pot sa trec de multe ori, acolo am multe prieteni, iubitu etc. Vreau daca puteti sa imi dati un sfat. cum sa ma imbrac, sa imi fac parul nu stiu.niste idei plz:*Am parul pana la umeri.breton.wave Toate raspunsurile Vot. DAu FunDaa puppy dog eyes, >MulTumEsc~big grin

Răspuns Câştigător
| Andreea_6206 a răspuns:

Pai, intinde-ti parul.Si ai putea sa te imbraci in haine lejere si colorate, avand in vedere ca e vara.winking