| Yeohwa a întrebat:

Mama mi-a zis peste 2 ani imi pot face un tatuaj.Am aflat ca este foarte dureros si ma tem. Dati-mi un sfat.Sa-l fac sau nu.
P.S.Am 12 ani!

Răspuns Câştigător
| Zidane10 a răspuns:

Acum ai 12 ani și vrei sa încerci totul, dar părerea mea e să nu faci pînă cînd.Vei avea și tu în jur de 18 atunci vei vedea dacă dorești sau nu(te mai coci puțin) ) Dacă tot ai intrebat, ce ține de durere nu e așa strașnic, depinde mult pe ce parte a corpului o faci, fiecare parte are sensibilitatea ei. Gîndeștete bine, peurma să nu-ți pară rău de ce ai făcut) baftă

5 răspunsuri:
| SmoKKe19 a răspuns:

12? straight face Eu zic sa te mai gandesti, si daca te hotarasti sa il faci sa te documentezi bine sa nu regreti mai tarziu...si sa nu ti-l faci pe la orice fraieri care se dau mari cunoscatori, te duci la un salon happy. Bafta

| m0x a răspuns (pentru SmoKKe19):

Trebuia sa-ti rupa fundu si sa te pedepseasca pana la 21 de ani pentru intrebarea asta.copii idioti

| SmoKKe19 a răspuns (pentru m0x):

Cred ca ai gresit...ai raspuns la raspunsul meu nu la intrebare laughing

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Nu esti sanatoasa? :O. Ai vrea un tatuaaj dl varsta asta? Eu una nu-s de acord cu tatuajele si porcatiile de genu. Si in + nu-l mai poti scoate niciodata. Gandeste-te esti un copil. Eu zic sa nu`ti faci niciunul happy! Mult noroc :*.

| alynutza88 a răspuns:

Nu te supara ca iti zic dar nucrezi ca esti prea mica pentru un tatuaj macar mai asetapta pana la 17 ani. Parerea mea