| Afgshhakakl a întrebat:

! Melina ,Kelly Kelly si Michelle Mccool mai sunt in WWE ? Scuzati categoria,dar e cea mai populara...

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Meciurile cu dive sunt puse pe post de umplutura. Kelly Kelly inca este in WWE, insa are un gimmick ( adica caracter ) praf, de barbie la mana a - 100-a. Melina si Michelle McCool au fost date afara, Michelle sincer nu imi amintesc exact, parca ii se terminase contractul, si Melina din cauza faptului unei presupuse legaturi care au dus la mai multe probleme in companie cu Johnny Nitro ( aka fostul John Morrison din WWE ). Singurele dive care chiar merita sa fie numite sunt Beth Phoenix, Natalya Hart si Layla mai era ok.

2 răspunsuri:
| Rricotaj_Simon_1994 a răspuns:

Da din pacate sad majoritatea divelor din wwe nu mai sunt...si nu prea se mai promoveaza meciuri cu dive

| Bianca_Cristina_1996 a răspuns:

Robertyz sa stii si ca in wwe au ramas multe dive talentate nu numai cele date de tine, este problema wwe-ului ca nu le da meciuri in care sa le arate adevarata valoare. Michelle era foarte buna, Melina a fost si ea "sus" la vremea ei, in ultimul timp in care a fost in wwe cam scartaia.