| Andr33ya a întrebat:

Hey TPU:*...Mi-am dat cu ulei de masline in cap pentru ca am varfurile foarte uscate(nu stiu de ce), in orice caz..am gresit k mi-am dat direct cu ulei? ..Cu ce ajuta parul? ..plz ajutor!

Răspuns Câştigător
| DreaMiss a răspuns:

Daca ai varfurile uscate, trebuia sa umezesti NUMAI varfurile, eu zic ca trebuia sa te dai in cap, sa lasi parul asa ud (fara sa il clatesti) vreo 30 de minute, iar apoi il clatesti bine.

Daca varfurile incep sa infloreasca, trebuie doar sa ti le tai, pentru ca asa or sa creasca si mai repede. happy :*