| TnCristinaa a întrebat:

MI-am facut cont pe youtube si vreau sa fac niste filmulete, dar sa nu ma vad eu ...despre ce sa fac? Dau FUNDA! (Cat mai multe idei)

Răspuns Câştigător
| foreverunicorn a răspuns:

1. video-uri cu versurile melodiilor
2. diy-uri
3. gaming
4. diverse tutoriale
5. videoclipuri in genul "toate greselile din filmul x" sau "semnele illuminati din filmul/serialul y"
6. "cele mai bune momente ale actorului ixulescu"
7. "fazele mele preferate din filmul/serialul y"
8. "stars then and now"
9. "colectia mea de x"

Mai exista multe idei, insa doar acestea imi vine acum in minte. Succes, iar dupa ce incepi sa postezi, nu uita sa ne dai linkul canelului ca sa iti putem aprecia si noi munca happy

Ma rog, ai prins ideea.

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Ai putea să faci un video în care pui versurile unui cântec.
Pentru asta nu ai nevoie decât de Windows Movie Maker (e cam cel mai uşor de folosit pentru începători şi e şi indicat) şi de puţină răbdare la început să înveţi.

Ai aici exemplu despre cum se fac:

http://www.youtube.com/watch?v=1qzxA_nL1Po

Sau poţi să faci diferite tutoriale pentru diverse lucruri.

Sau ai putea să face nişte mici "gameplays". Sau tutoriale despre jocuri. Poţi să filmezi în timp ce te joci folosind HyperCam, Fraps sau alte programe de genul.

Dar presupun că eşti fată, şi bănuiesc că nu te pasionează jocurile.