| VeveLove a întrebat:

Hey! TPU. Mi-am reinstalat messengeru si nu mai imi apar semnele de la numa gen (^_^) sau cv de genu.imi apare direct id.ul...si nu stiu ce sa fac ca degeaba dau la messenger-preferances-apparances- si bifez nickname...NU MERGE nu stiu ce sa facsad. va rog ajutati.ma

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Cred ca ori s-a instalat ceva gresit ori versiunea de Yahoo! messenger care o ai nu accepta semnele folosite in nickname. Ia incearca alta versiune. Merge? Daca nu vrei alta, incearca sa il mai instalezi o data, cu muulta tentie, desi nu cred ca e din vina ta.