| Tєσ a întrebat:

Mkey, poate intrebarea asta o sa fie considerata ciudata, insa poate dau si eu de niste oameni cu experienta laughing
Ei bine, am, adica am avut o "prietena" (care imi este si colega de clasa) cu care faceam desenul impreuna (de fapt eu desenam si ii treceam si numele ei acolo oh go on ), care se comporta mereu frumos cu mine si era singura persoana de la scoala care nu o interesa aspectul meu fizic sau lucrurile care imi plac. Insa de ceva timp este mai "rece" cu mine cand sunt si alte fete prin preajma, si cand urmeaza ora de desen sau vreun test se comporta foarte dragut. I-am spus in fata, ne-am certat urat (adica mai mult eu am vorbit, ea nu a apucat sa zica nimic whistling laughing ) si nu ne mai vorbim sau alte chestii, insa urmeaza ora de desen si ea nu se pricepe cam DELOC... si incep sa am remuscari straight face Ce pot sa fac? Fundita kiss (scuze pentru cat a trebuit sa cititi, asta e cel mai scurt rezumat posibil laughing )

1 răspuns:
| price a răspuns:

Mai prietenii se schimba odata cu timpul efemer, tot ce iti pot spune este sa ii lasi o portita sa isi ceara scuze si sa te prefaci ca esti f suparata, sa nu o mai ajuti at cand are nevoie si apoi sa ii sari in ajutor, spunand-ui ca de asta exista prietenii adevaratii sa se ajute sa se certe si sa se iubeasca!