| eualexandra321 a întrebat:

MULTUMESC DACA IMI ACORDATI ATENTIE! Cum iti dai seama ca un baiat necunoscut dar pe care l-ai auzit cum vorbeste si cum se comporta,te place? Da semne ca ma place dar vreau sa stiu de la voi, ca el nu are curaj sa vina sa-mi spuna si nici eu n-am curaj sa ma duc la el.SI NU VREAU SA SPUNETI COMPORTAMENTUL SPUNE TOTUL O SA-TI DAI SINGURA SEAMA.CI VREAU SA-MI SPUNETI MAI DETALIAT CUM SE UITA,CUM REACTIONEAZA, CEVA DE GENU.

3 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nu iti dai.i-ai si tu numarul de telefon/id-ul de mess si vorbiti incercati sa gasiti chestii comune gen hobby-uri. intalniti-va prin oras la o cafeciune, prin parc povestiti intamplari funny, eu stiu, si eu vorbesc cu o fata de o sapt..si m-a intrebat ce as vrea sa fim amici/iubiti..si am zis iubiti dar nu acum dupa ce ne mai cunoastem.si ies cu ea cam la 2 zile in oras..intreaba-l si u dupa ce v-ati intalnit de 5-6 ori. daca se gandeste la varianta de a fi cu tine.nu stiu sa iti zic pas cu pas ca totul vine de la sine (gen fata se sperie de un caine sau ceva si ia baiatul de mana si nu-i mai da drumul pana la plecare..intelegi )...

| Maomau a răspuns:

Da ce nevoie ai tu ca un baiat pe care nu-l CUNOSTI sa te placa?
Mai intai incearca sa-l cunosti sa vezi ce hram poarta si abia apoi sa cochetezi cu el!
Ai nevoie sa fi curtata de toti golanii si marlanii pe care nu-i cunosti?
De unde sa stii ca acel baiat este un baiat serios si nu o vita cu aspect uman?

| catalinaaa28 a răspuns:

Pai incearca sa il cunosti si o sa iti dai seama singura noi nu il cunostem si nu stim ce sa iti spunem detaliat cum vrei
pai din cate stiu eu un baiat e atent cu o fata pe care o place
o sa incerce sa te surprinda
sa te faca sa razi sunt multe