| eualexandra321 a întrebat:

Hey,TPU! MULTUMESC DACA-MI ACORDATI ATENTIE! Daca un baiat care da semne ca te place ii spune prietenului sau se se uite la tine,ce inseamna? Am observat de multe ori ca daca se uita la mine se uita si prietenii lui in spate, si nu stiu ce sa cred! Mersi muult!

3 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Te place...ar trebui sai dai si tu semne altfel...

| InnocentLoovee a răspuns:

Probabil vorbeste despre tine. Cel mai probabil.

| Nunutza a răspuns:

Salut! am avut si eu o asa situatie si chiar ma placea baiatul happy asa ca la sigur ca te place si ar dori sa iesi cu el..asa ca daca e reciproc sentimentul atunci nu ezitawinking succes si sarbatori fericite!