| melissadulcika a întrebat:

MULTUMESC pentru sfaturi dar mai am o intrebare si daca vreti sa ma ajutati v-as multumi mult. Deci imi place de un baiat mai mare eu sunt in clasa a 9 si el este la facultate primul an diferenta de varsta intre noi este de 4 ani... si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el (chiar din vara anului 2011) poate este o intrebare stupida sau pusa de multe persoane dar sunt si persoane ca mine daca vreti sa ma numiti proasta bine asa si sunt pentru ca imi este rusine de el si imi este teama ca daca ii spun si nu simte la fel nu va mai vorbi cu mine deci din cand in cand il mai bag in seama pe mess dar in rest el niciodata nu mi-a zis decat ca "off trebuia sa ma suni ca veneam eu sa te iau la club ca aveam oricum masina goala" si am luat-o ca pe o "spusa" ca intre amici si nu stiu ce sa fac sa ii spun dar in timpul asta e ocupat cu examenele si nu stiu ce sa fac sunt o mare proasta.sad sa nu radeti va rog sau sa faceti misto ca nu stiti ce e in inima mea...sad multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Sfatul meu e sa il bagi in seama mai mult pe mess, daca il bagi in seama din cand in cand... incalzesti ceva dar pe urma se raceste daca nu tii in priza big grin