| heartslow a întrebat:

n-am mai pus de mult o intrebare si acum chiar am nevoie de ajutorul vostru :problema e ca un fraier, din clasa de la mine a comentat urat (dupa ce l-am iertat de 2 ori) si a sarit la bataie la mine, s-au bagat colegi atunci.
Acum vreau sa il bat, dar nu stiu cand si cum sa-l prind, ieri a mai stat in scoala si eu plecasem.
Azi a plecat cu 2 ore inainte de a scapa cu toti. Vine wekendul si presimt ca o sa-mi potolesc nervi pana luni, deci niste idei ca sa-l prind in doua zile? Daca ma ajutati va dau o funda cu un pumn pe ealaughing glumesc. Dati-mi niste idei!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu la școală de ce mergi? Să te bați?
Arată în continuare că ești inteligent și îl ocolești, că de nu, tu ai să fii cel mai fraier că dai "viață" violenței fizice care poate aduce chiar un necaz extrem de mare.
Nu am nevoie de fundă!
Pa, pa.

| ToxicKiss33 a răspuns:

Pai cere ajutorul unui prieten si spune-i sa il cheme pe ala undeva tu il astepti si dai...laughing)sau la scoala dupa ce iesiti pentru ca dupa aia veti avea probleme asa ca cum il vezi un pumn in fatalaughingSucces!laughing