| SoNevable a întrebat:

Hey TPU!
Nu imi apar cate raspunsuri am dat si intrebari am pus de 3 zile incoa...straight face
imi apar tot 117 raspunsuri si 36 intrebari iar fundele apar si punctajul din ultimele 7 zile totusi punctajul total este 12344 de 3-4 zile am dat vreo 10-15 raspunsuri si tot punctajul 12344 il amstraight face
de ce?/
funda raspunsului bun

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un blocaj de câteva zile și este valabil pentru toți membrii site-ului, așteptăm să remedieze această problemă cât mai curând posibil!
Pa, pa.

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Asa este si la mine si nu suntem singurii ...se aud zvonuri ca moderatorii sunt plecati la muntele Athos si asta ar fi motivul laughing
Dar ce conteaza atata timp cat putem sa ajutam pe altii in continuare!