| Antonicuta4 a întrebat:

Hey TPU
Nu imi pot debloca telefonul fiindca mama mea a incercat sa afle parola dar a gresito de prea multe ori iar acum nu pot sa il deblochez decat cu contul meu de Google dar nu mil amintesc sad sad : (
Ce sa fac?
Dau funda raspunsului care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Si eu am patit la fel si l-am dus la un service GSM si acolo l-au resetat...

2 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Hard reset. Depinde ce telefon ai. Stingi telefonul si pe urma tii apasat pe tasta din mijloc si pe cea de aprins sau daca nu merge asa pe tasta de volum jos si butonul de aprins( acum depinde de telefon). Ar trebui pe urma sa iti apara un meniu recovery un ai o optiune wipe data sau ceva de genul. Dupa resetare o sa pierzi toate aplicatiile si posibil si pozele si alte lucruri care le aveai in memoria lui.

| 德尼莎 a răspuns:

Te poti duce si la Vodafone (chiar daca nu ai cartela sau telefonul de acolo) asa am patit si eu te duci acolo scoti cardul si cartela si ti-l reseteaza.