| NoName4573 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma mai fac cu cosuriile astea. M-am dat cu tot felul de creme naturiste pentru cosuri si nici unul nu a avut efect, mai rau mi le-a inmultit. Stiti voi cumva cum pot scapa de ele cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Ai încercat Bioderma Sensibio h2o? Costă între 35-40 lei o sticla de 250 ml care îți ajunge cam 2 luni, și merită.Dar dacă iei 500 ml, dai 50-60 lei și e mult mai avantajos happy. Dacă nu merge nici cu asta du-te la un dermatolog!

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Sapun cu glicerina