| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Hey TPUsad! nu stiu ce sa mai fac.....deci,am facut o mapa pe transformice(cred ca am stat aproape 1 ora)am dat copiere in clipboard si exporteaza mapa la trib apoi mi-a aparut un cod din greseala nu am mai copiat codul ala si a disparut codul.Ce sa fac? pot sa recuperez codul? si cum intru la clipbord? va rog ajutati-ma dau funda+vot, va rog mult :'(

1 răspuns:
| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Daca ai apasat pe exporteaza mapa in trib si nu ai copiat codul fi sigur ca nu a disparut. Eu iti sugerez sa stai cat mai mult pe mapele normal gen 1, 2 etc. Pentru ca sigur iti va aparea si trebuie sa convingi peste 50de soareci sa vina pe acea sala si cand vine mapa creata de tine sa apasati Imi place aceasta mapa sau ceva de genul... si dupa ce obtii 50 de voturi ti se va valida si iti va aparea din nou casuta aia cu codul care ti-a aparut atunci cand ai facut mapa. Funda. puppy dog eyes