| PrEtTyAnGeL a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac.....deci,am facut o mapa pe transformice(cred ca am stat aproape 1 ora)am dat copiere in clipboard si exporteaza mapa la trib apoi mi-a aparut un cod din greseala nu am mai copiat codul ala si a disparut codul.Ce sa fac? pot sa recuperez codul? si cum intru la clipbord? va rog ajutati-ma dau funda+vot, va rog mult

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Deci happy...Nici eu nu stiu cum sa intri in clipbord,dar iti pot spune cum sa-ti recuperezi mapa!
Deci: scrie pe Google : cheeseformice. Acesta este un site unde e vorba despre toate mapele,toate triburile, toti soriceii, clasamente, concursuri, profile etc.Acolo iti faci cont, te loghezi cu numele tau din transformice si dai la Mapele mele.Acolo iti da toate mapele si iti da si codurile facute de tine! Apropo: poti vedea si mapele celorlalti si codurile! Succes! Fundita te rog? puppy dog eyes

| denisik32 a răspuns (pentru BømbøniikáDøLLcee):

Ai mare drepate ....bravo!

| Megamatteo a răspuns (pentru BømbøniikáDøLLcee):

Frate iti multumesc mult! Am facut vreo trei mape cu 40 branze fiecare si le-am pierdut codul, dar de la postarea ta iti multumesc happy

3 răspunsuri:
| DarkAngelz a răspuns:

Nu cred ca poti mai incearca si vezi succes
PS CRED O SA REFACI MAPA