| Lucylucia45 a întrebat:

O. mica intrebare pentru fete, daca mie mi-a venit prima menstruatie pe 31 august si a mai durat pe 1 septembrie, 2, 3. ma rog ati inteles. Inseamna ca urmatoarea menstruatie imi va veni la sfarsitul acestei luni?

4 răspunsuri:
| Evolettee a răspuns:

Da, aproximativ cam aceeași dată, mie așa mi se întâmplă. Daca este neregulat vine când vrea laughing

| Biee19 a răspuns:

Hei happy
Normal îți vine după 28 de zile.
Însă daca asta a fost prima dată, poate să-ți mai întarzie.

| BiancaBia1234 a răspuns:

Posibil. Ai zis ca ti-a venit prima oara, deci nu o sa ai un ciclu menstrual regulat. Mie, a doua menstruatie mi-a intarziat 2-3 luni. Depinde de organism.