| TnCristinaa a întrebat:

O sa am banchetul si nu prea stiu sa dansez.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ovidiu2295 a răspuns:

Atunci roaga pe cineva sa te invete cativa pasi. De obicei oamenii care nu stiu sa danseze sunt in centru atentiei

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cheama-ti acasa cativa colegi priceputi, si faceti repetitii.

| Voidwithin a răspuns:

O sa vina totul de la sine mai ales cand ai sa vezi ca toti danseaza.

| ovidiu2295 a răspuns:

Poti bea ceva cu alcool sa iti puna sangele in miscare. Restu vine de la sine

| TnCristinaa explică (pentru ovidiu2295):

Nu avem voie cu alcool rolling on the floor

| ovidiu2295 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Atunci roaga pe cineva sa te invete cativa pasi. De obicei oamenii care nu stiu sa danseze sunt in centru atentiei