| Thedarangelk a întrebat:

Pe 31 o sa plec in excursie cu clasa....si as avea nevoie de nistre provocari & intrebari bune pentru jocul,, adevar sau provocare"( pot sa fie si perverse).Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

31? cat? aprilie? Nu exista? Mai >? Poate.
Intrebari:
- l-ai votat pe Santa Klaus Iohannis?
- Te scobesti in fund si pe urma duci mana la nas?
- Stai ca prostu dupa terminarea programului de munca si faci si munca altora?
- Te uiti la femeia de serviciu care se apleaca in baie dupa mop?
- Mergi fara bilet in autobuz si apoi daca te prinde controlul scoti toporul la controlor?
D-astea zic...

| Thedarangelk explică (pentru ywar):

Scz ai dreptate bro 31 nu exista... bune intrebari mersi!