| Alyna_2883 a întrebat:

peste o saptamana o sa facem un bal mascat la scl si eu o sa ma imbrac intr-un costum oriental sau cv de genutongue...sh as vrea niste idei de accesorii sau stiu si eu ...sau cum as putea sa-mi prind parul, avand in vedere ca o sa am o palarie cu un voal pe cap si o masca. ceva sugestii sau link-uri.

Răspuns Câştigător
| andrecool a răspuns:

Buna alina! Te ajut cu sfaturi dar daca o sa te imbraci intr-un costum oriental iti poti lasa parul desprins.Asta e cel mai bine pe langa voal.Iar ca accesorii la mana iti poti pune mai multe bratari si la picior o simpla bratara. Funda?