| LifeIsColour a întrebat:

pls ajutati-ma
Nu mai merge facebook`ul, am vorbit cu toti prietenii mei si mi-au zis ca la ei merge, nu imi mai apar in stanga fotografii, sau prieteni, nimic, apare decat sus dupa ce ma loghez numele de facebook, si deconectare, atat, si nu pot vedea poza de profil sau fotografiile si nici prietenii, nimic
Cine ma poate ajuta primeste fundabig grin

1 răspuns:
| Elial a răspuns:

Incearca alt motor de cautare. de ex daca ai google chrom incerca opera sau internet explorer. Si eu am patit asa si mi-a mers.:*