| FUCKy0u a întrebat:

Prietenei mele ii place de unu' si vrea sa vorbeasca cu el, dar nu stie ce si eu nu stiu ce sa-i spun.Il vede mereu pentru ca stau pe aproape.Am iesit si eu de multe ori cu ea si l-am urmarit...Si baiatu' crede ca eu il urmaresc pentru ca de fiecare data vorbeste cu mine si prietena mea crede ca a vorbit cu ea si-si face tot felul de scenarii, dar nu i-am mai spus.Deci,ce sa-i zica?

2 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Să fie sinceră.Să-i spună totul în față.Gen:"Frate, eu te plac... dacă e reciproc e bine, dacă nu...eu doar ți-am zis"