| pufliiiisi123456 a întrebat:

HEY,TPU puteti sa-mi dati cele mai tari replici cand vorbesti cu baiatul care il placi si e si fotbalist, gen:Nu iubi un fotbalist
Ca e tare egoist
Cand e dragostea mai mare
Are meci un deplasare
sau ce il pot intreba, in privinta ce iubeste fotbalul...si mi-am facut curaj sa vorbesc cu el...
Funditakiss:-&kiss

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Vrei sa vorbesti cu un fotbalist si nu stii ce sa il trebi? hai ca iti spun eu: chestie e ca nu inteleg prea mult din fotbalul asta... explica si mie cate ceva despre el sa il inteleg
si cand explica te prefaci super sinteresata cu toate ca iti vine sa adormi iar el va fi super incantat ca iti place ceea ce face

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E tot om, mai greu de abordat e un presedinte

| bula2014 a răspuns:

"Si cum e la fotbal, E rotunda mingea?"

| laurica2001 a răspuns:

Nu trebuie să folosești replici din astea „uscate", pentru că își va da seama că le-ai învățat. Cel mai bine ar fi să vorbești lejer cu el, nu doar despre fotbal. Întreabă-l ce alte hobby-uri mai are, poate aveți ceva în comun.

| EmoGirl15 a răspuns:

Trec prin aceeasi chestie... Daca tie nu iti place football-ul poti gasi subiecte comune ca muzica, gaming, pareri comune, etc.