| nimenii007 a întrebat:

Hey TPU`! Rapuns urgent vaa roogpuppy dog eyes. am o pereche d pantaloni scurtii si s`au facut uratii rau d la sooarewaiting, Vreau sa-i stropesc cu o culoare cv, sa-i rup da nu stiu cu ce si cum`! ideii,,,, Plss:-x

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pe viitor incearca sa renunti la atatea virgule si la obiceiul de a pune doua litere de acelasi fel la sfarsitul cuvantului, cand nu e cazul. [ gen '' vaa; scurtii; uratii; ideii; plss ]

Du`i la crotorie sa-ti puna ceva paiete/strasuri/modele pe ei ca sa aiba un look ceva mai interesant.
Daca nu poti, si vrei sa i faci tu singura, mai bine arunca`i, ca daca nu`s facuti calumea de cineva care se pricepe o sa arate ciudat.

Succes.