| WebEye a întrebat:

recent am vizionat un video si ma inspirat sa-mi fac un tatuaj, eu vroiam sa-mi fac un tatuaj de mult dar nu stiam ce, acum m-am hotarat si as vrea sa stiu si parerile voastre.Am descarcat o imagine de pe google images si am editato in paint cam cum as vrea sa fie tatuajul meu dar am 2 variante pentru tatuaj, as vrea sa stiu si eu parerile voastre care din urmatoarele 2 poze arata mai bine si care ar fi mai eficienta:
http://www.imagetoo.com/images/ochi.jpg
sau
http://www.imagetoo.com/images/ochii.jpg

Astept pareri Dau si Funda;)

5 răspunsuri:
| SecretLady91523 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ideea e una draguta(parerea mea)...ti-am pus o poza care ar fi zic eu o idee mai buna. Daca totusi vrei neaparat acest tatuaj..as alege 1.
Sper ca te-am ajutat & take care:*

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Pai imaginea daca imi imaginez cum ar arata pe corpul cuiva...mie personal nu prea imi place, dar na nu stiu unde vrei sa ti-l faci cat de mare sau daca esti baiat sau fata asa ca...

| WebEye explică (pentru Sakhni_Eduard_1998):

Sunt baiat si vreau sa-l fac acolo unde se vede si in imagine si doar nu loi face de 3 metri ca acel loc e mic, ma voi incadra in spatiu, pe imagine nu am reusithee hee

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Hmmm...pai daca vrei sa il faci pe ploape...ei bine eu nu cred ca ar fi o idee buna, ma rog nici nu stiu cum ti-ar sta dar cred ca mai bine ceri sfatul prietenilor.

| Nufii a răspuns:

Sunt frumoase amândouă dar cred ca e mai interesant 1