| Narcysa a întrebat:

Repede! In seara asta ies sa ma plimb cu rolele cu o prietena si vor mai veni si doi colegi de-ai mei. Mie imi place mult de unul din ei si in seara asta as vrea sa ii atrag atentia! Dar nu stiu cum? Va rog. Sfaturi legate de imbracaminte, purtare, gesturi.sunt bine venite...la ora sapte plec deci hurry!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.polyvore.com/game_freak_in_pink/set?id=12531446
in loc de tenisi iei rolele, camasa o porti descheiata peste tricou, iar in loc de geanta poti sa pui un rucsac cu niste servetele la tine, apa. Miscari normale fii naturala! Gesturi:zambesti, il iei de mana te faci ca pici;)

| Emena a răspuns:

Iei niste blugi inchisi, un tricou dragut, un hanorac sau geaca. ce ai tu. ti`l sufleci la maneci : http://www.google.ro/......tp?/imgres 800&itbs=1&iact=rc&dur=368&oei=1sF7TKqzHueU4gauxrjvBQ&esq=2&page=2&ndsp=19&ved=1t:429, r:16, s:29&tx=28&ty=76&biw=1280&bih=671. pur si simplu fii tu. nu injura si cam atat

| Narcysa explică:

Fundita!

| blonda496 a răspuns:

Eu daca as fi in locu tau.nu m`as impopotona.Fii cat mai naturala! pana la urma daca va sta cu tine, te place pentru ceea ce esti.nu pentru hainele tale sau mai stiu eu cehappy
Sper sa iti fiu de ajutorbig grin