| EuPiticMic76 a întrebat:

Scuzati categoria...As vrea sa va intreb: voi cati bani strangeti de obicei cand mergeti la colindat? Eu am fost la vreo 10 blocuri dintre care 2 cu 10 etaje si am strans 30-35 lei.Alta data strangeam cate 100-150 lei iar acum :/ Eu vreau sa-mi cumpar o tableta cu wi-fi, camera in fata si in spate, android si sa fie peste 8 inch. Cu banii care mi i-au dat rudele am 180 lei si vreau aceea tableta pana la vacanta de vara din 2014, stiti, cand merg in excursii in apropierea vacantei sa o iau cu mine si sa fac poze, etc.Sa stiti ca nu am varsta aratata pe TPU, am mai putin...Deci intrebarea este: Voi cati bani ati strans la colindat?

Răspuns Câştigător
| Alexinho94 a răspuns:

Eu am strans 100 lei anul trecut si 70 anul asta (fara rude). Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns: