| metehne a întrebat:

Hey TPU!

Scuzati`ma daca am gresit >categoria:"!
O intrebare pentru cei care au citit "romanul adolescentului miop"

Ce parere aveti despre aceasta carte, este seaca asa cum spun unii?

Va cer parerea deoarece as vrea sa citesc cartea.happy

4 răspunsuri:
| metehne explică:

Multumesc pentru raspuns "drakmita"

| darkmitza a răspuns:

Hmmm...sigur esti la liceu, cls a-9-a. Pai in carte e vorba de un adolescent ce isi povesteste amintirile si trairile din acea perioada.Are multe faze bune(erotice, amuzante, etc.)dar la un moment dat o sa te enerveze personajul-narator.
O carte pe care am citit-o si mi-a placut.
Recomand!happy

(REPET! E DOAR PAREREA MEA!)

| darkmitza a răspuns:

Hmmm...sigur esti la liceu ,cls a-9-a. Pai in carte e vorba de un adolescent ce isi povesteste amintirile si trairile din acea perioada.Are multe faze bune(erotice ,amuzante ,etc.)dar la un moment dat o sa te enerveze personajul-narator.
O carte pe care am citit-o si mi-a placut.
Recomand!happy

(REPET! E DOAR PAREREA MEA!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce conteaza ca e seaca sau nu daca vrei sa o citesti? Cine te opreste? Opinia noastra?
Daca ai fost pusa de scoala sa o citesti, sa nu vii cu rezumatul pe aici dupa ca eu am ochi peste totwinking.
Daca citesti din curiozitate atunci e bine, inseamna ca generatiile astea mai au o sansa si nu-s chiar asa pe duca!