| мιcнєℓℓє a întrebat:

Scuze de intrebarea aceasta. dar vad ca unii utilizatori TPU au niste imagini cu fel de fel de personaje care se misca.As vrea si eu...cum pot face?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @DyanaSweet! Dorești avatare animate, poți vedea unele aici http://gdpit.com/avatars_pictures/animated-1.htm
Citește și acest articol, nu strică http://www.videotutorial.ro/? p=4827
O zi cu zâmbet să ai!

7 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Scrie la sarch pe deviantART plz accountbig grin

| blueskydarkeyes a răspuns:

Pai daca nu stii cum sa le faci poti sa le iei de pe net.Nustiu; cauta si tu pe google imagini miscatoare sau nu stiu.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Acele " personaje care se misca " sunt facute in acel gen. Daca gasesti una, uploadeaz-o ca pe o poza normala.

PS, alea au extensii de genul gif, in loc de jpg sau png.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Am pus intrebarea la favorite vreau si eu sa stiu urgent cum!

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

@IMPERIA multumesc m-ai ajutat mult!

| 0pufarinA a răspuns:

Imaginile acelea care se misca se numesc animatii. Poti cauta pe internet cuvantul animatii sau imagini gif. Sau poti sa scrii denumirea exacta a ceea ce cauti, de exemplu: catel.gif. Iti recomand sa adaugi si extensia aceasta,, gif" pentru ca animatiile au de obicei aceasta extensie. Sper sa iti fie de folos.

| Ge0rgika a răspuns:

Sac sac sacsmug eu amlaughing