| VampireBlood a întrebat:

Se apropie ziua mea si vreau s-o sarbatoresc cu colegii/prietenii.Ce jocuri am putea juca[lasati si cateva instructiuni la unele jocuri care nu sunt atat de raspandite]?
Si cateva exemple de melodii

Răspuns Câştigător
| 3dPinqTwiister a răspuns:

Hey.puteti juca urmatoarea carte[fiecare copil isi alege o pereche de patru carti la fel, le amestecati, si primul zice:``urmatoarea carte sa faca.``si ce carte cade trebuie sa execute provocarea, daca nu vrea o puneti la coada sirului, daca vrea o scoateti]tongue

Nu stiu ce asculti tu.dar eu ascult
1.antonia-marabou
2.demi lovato-heart attack
3.j.yolo-te pup, pa pa!
4.matteo-amandoi
5.cabron-iarna pe val
6. Elena gheorghe-ecou
7.jb-beauty and a beat
8. loreen-my heart refusing me
9.dj young-deasupra tuturor
10.sore-beautiful life

sau poti asculta si manele daca vrei..adik la un party pe asta danseziwinking

1 răspuns:
| 3dPinqTwiister a răspuns:

Hey.puteti juca urmatoarea carte[fiecare copil isi alege o pereche de patru carti la fel, le amestecati, si primul zice:``urmatoarea carte sa faca.``si ce carte cade trebuie sa execute provocarea, daca nu vrea o puneti la coada sirului, daca vrea o scoateti]tongue