| Didutssaxoxo a întrebat:

:*!
stau cu un baiat dar Cand sunt cu el nu vreau sa fiu si cand nu sunt cu el Vreau sa fiu, Help pe! si mai e ceva. 3 prietene BUNE! il plac si ma pun sa renunt la el. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Anonima307 a răspuns:

Intrebarea e: de ce nu renunta ele la el? Ele ar trebui sa renunte la el mai ales cu tu esti cu elwinking Daca iti sunt prietene bune sa renunte ele pentru tinewinking

1 răspuns:
| Anonima307 a răspuns:

La fel sunt si eu straight face si dupa aia daca il pierd imi pare rau de el laughing