| JoJO_6986 a întrebat:

stiti cum se pune pe imvu la interese scrisul incadrat pe un buton si colorat plz funda

1 răspuns:
| an3lla_8961 a răspuns:

Da big grin
faci in felul urmator pentru buton scrii codul : < button> si fara sa lasi spatiu scrii ce cuvinte vrei sa apar in acel buton big grin la colorat nici eu nu stiu, darte pot ajuta sa faci scrisul ingrosat : scrii < b> si fara sa lasi spatiu cuvintele care vrei sa fie ingrosate
la fel si penmtru scrisul taiat : < s> si aceeasi poveste... sper ca te-am ajutat big grin a da era sa uit cand pui codul pui fara spatiu intre el big grin sa nu dai copy paste ca nu va merge