| Useria a întrebat:

Stiti vreun site in care sa pot gasi toate bolile si simptomele lor?

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

Nu apela la un site. Deseori se intampla sa fie detalii inexacte sau eronate. In cazul in care vrei sa stabilesti un diagnostic, mai bine apelezi la un farmacist. E mai exact decat internetul si la fel de usor, poate mai rapid. Daca vrei doar sa te familiarizezi, incearca si un serial ca doctor house sau anatomia lui grey, si la biblioteca carti de specialitate. Nu te baza atat de mult pe internet.