| sweetgirl09 a întrebat:

Stiu ca ma mai pus intrebarea asta, dar am avut doar un singur raspuns si vreau sa mai vad pareri ...Deci : Eu si vu prietena mea am fost zilele astea in parca, unde era si tipul ppe care il place prietena mea. Ne asezam noi acolo pe leagane, si dintr-o data vine tipu si se pune pe prietena mea, cimva in stanga leaganului facandui usor cand si spunand : "Mvaiii da ce bine stau! ". Prietena mea era tare bucuroasa, fiindca, credea ca prin comportamentu asta ar placea-o. Eu nu stiu ce sa zic, mai mult mi se pare bataie de joc! Adica eu din cate stiu, un baiat indragostit e foarte timid si nu reactioneaza asa.

Iar ieri eram tot in parcul ala si se juca fotbal si a dat intentionat cu mingea in spre prietena mea ...insa m-a nimerit pe mine.laughing waiting Voi ce ziceti? Dau funda

8 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Invata sa scrii ca nu o sa te placa nimeni in halul asta!

| sweetgirl09 explică (pentru Vladuthz):

In primul rand daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea ....nu te baga in seama corcet?winking si in al doilea rand eu am oproblema cu tastatura si nu pot scrie corect, daca nu-ti comvine nu mai accesa intrebarea mea!winking

| Vladuthz a răspuns (pentru sweetgirl09):

Bine mai Jmecherowinking

| neutrino a răspuns:

Are mingea "defecta".

| Zabbyel a răspuns:

laughing cand a dat cu mingea inspre ea a vrut doar sa atraga atentia happy o place

| LetMeHelp a răspuns:

Pai mai exista un fel al baietilor care plac o fata. Spunt rai cu ele si le atrag atentia prin asta...

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Eu cred că băiatul acela știe că prietena ta il place și vrea să facă ceva ca să-l lase in pace. Dacă intr-adevar i-ar fi placut de ea atunci s-ar fi comportat frumos cu ea sau cum ai spus tu, ar fi fost timid.

| curiozitateaneomoara a răspuns:

Nu stie cum sa isi arate sentimentele si face orice sa ii atraga atentia. O place.