| NexusHELPER a întrebat:

Sunt cu o fată de 6 luni, am 13 ani si ea tot 13, Am fost despartiti din cauza unor minciuni spuse de niste colegi cum ca eu as fi vrut sa ma despart de ea, ne-am impacat acum 4 zile si intr-o pauză ( la scoală ) am tinut-o de mana si am iesit afară. Am dat să o îmbrățișez si cică nu e pregătită. Adică chiar ma iubeste, aud ce vorbeste ea cu fetele...Si eu simt aceleași sentimente. Help me. Un coleg e si el cu o fata si a doua zi, el a sărutat-o. Adică prietenei mele ii e rusine cică laughing Si un băiat m-a sfatuit sa ii mai dau niste sanse si daca nu sa ma despart de ea. Aseara am fost prin parc si zice ea : "te-ai suparat, nu?" dupa zic eu nu(chiar daca eram) si dupa i-am chemat un taxi si a plecat acasa, am plecat si eu si imi da un mesaj ``Te iubesc si pentru azi si pentru maine, vei avea o surpriza maine" Mi-a zis si pentru azi si pentru maine ca nu mai aveam sms nici eu nici ea laughing Vorbisem 900 sms-uri in 4 zile laughing Si ni s-a terminat sms-urile si azi sa vad daca e. daca nu o mai las vreo saptamana si daca nu eu zic sa ma despart de ea.

Răspuns Câştigător
| mihnulet a răspuns:

Nu-i bine sa te joci cu sentimentele sti?
spune-i tot in fata fara rusine iar daca te iubeste va recunoaste si isi va cere scuze. asta e si problema ta ca ascunzi... si incearca sai aminesti ca nu tot ce zic ''colegii'' tai este adevarat, trebuie sa incepi in forta vazut ca nici tu nu esti convins nici ea de ce o fie. trebuie sa ii arati ca esti convins si sigur pe tine! ai inteles? tias pune mai multe (9999 pagini) da nu am timp... sper ca ti-am fost de ajutor (am si eu 13 ani dci stiu cum ewinking )

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fata tine la tine, nu iti bate joc de ea

| NexusHELPER explică (pentru mona):

Mersi de sfat

| RAY a răspuns:

Jocuri de gradinitia ce sa spun

| NexusHELPER explică:

Oricum, acum a zis că cică e pregătită, nu stiu cum am convins-o, nu mă joc cu sentimentele ei... Mersi mult

| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Da-i papucii..adica se pupa cu altu si ea''Te-ai suparat nu?'' Sunt multe fete..are balta peste dar incearca sa ii spui cat mai frumos

| Si_Dolke_Bebe_1999 a răspuns:

Nu este bine sa te joci cu sentimentele eiwinking