| Everybodyy a întrebat:

:*! Sunt fata si sunt in clasa a 6. De cateva luni multe fete,, populare " care sunt a 7, a 8 etc ( mai mari decat mine) vorbesc cu mine si pe mess si cand ma intalnesc cu ele... dar eu nu stiu ce sa vorbesc cu ele... adica nu gasesc un subiect anume straight face Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste subiecte de vorbit puppy dog eyes Va rogg:* Va pup :* :* fundita

1 răspuns:
| Christinexd a răspuns:

Hey happy. Pai eu sunt clasa a 7a, nu sunt foarte populara si nici nu as vrea sa fiu oh go on de obicei cele " populare" sunt tinta barfelor in scoala happy. In fine, incearca sa fi tu insati, vorbeste cu ele ceea ce vorbesti si cu prietenele tale de aceeasi varsta :* ca pana la urma nu e mare diferenta intre voi. Dar asigura-te ca sunt si de incredere happy. Daca ele vorbesc cu tine inseamna ca vor sa fiti prietene, asista la discutiile pe care le au ele intre ele si asa vei vedea despre ce le place sa vorbeasca, vei sti probabil si ce subiecte sa deschizi. Nu sunt experta in chestii din astea laughing dar sper ca te-am ajutat big hug