| klau074 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a si am azutit la lv ca trebuie sa sustin o evaloare la sfarsit de an la mate si romana.Profa de mate ne-a spus ca nu trebuie sa sustinem dar profa de romana a zis ca da. Ma lamureste cineva si pe mine?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Nu te ingrijora laughing La noi cineva spune ceva, si vine altcineva care zice contrariul, iar pana la urma vine o a treia persoana care ii contrazice pe ambii in decurs de cateva zile.
O sa vedeti cum va fi; nu va ingrijorati.