| dani97 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a si chiar daca a inceput semestrul al doilea mie m-i s-a luat. cand mai avem si noi o zi libera sau macar cat mai e pana la vacanta de primavara(care stiu ca are o saptamana)? oricum eu in saptamana,, scoala altfel" nu o sa dau pe la scoalalaughinglaughinglaughing hai mai repede cu vacanta. bafta in semestrul 2 :*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai sa faci bre omule cand ai sa ai un serviciu, ve lucra 9-10 ore pe zi si concediu doar 2 sapt pe an?