| dani97 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a si chiar daca a inceput semestrul al doilea mie m-i s-a luat. cand mai avem si noi o zi libera sau macar cat mai e pana la vacanta de primavara(care stiu ca are o saptamana)? oricum eu in saptamana,, scoala altfel" nu o sa dau pe la scoalahai mai repede cu vacanta. bafta in semestrul 2 :*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| ana1626 a răspuns:

Cred ca multi suntem in aceeasi situatie cu tine. Semestrul al II-lea
Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanţa de primăvară - sâmbătă, 6 aprilie 2013 -duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1-5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este săptămână dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului numit „Şcoala altfel".

Tezele din semestrul I se susţin până la data de 30 noiembrie 2012, iar tezele din semestrul al II-lea se susţin până la data de 25 mai 2013. Poate te ajuta asta. Incearca sa ai mai multe activitati in weekend si sa iti programezi iesiri cu prietenii..etc..ca saptamana sa treaca mai repede. Bafta!:*:*

| Danii16 a răspuns:

O zi libera o sa fie de Paste, da doar o zi. Cand am inceput semestrul 2 ne-a dat programul si nu avem decat o zi si apoi mai e si saptamana scoala altfel (in care nici eu nu o sa trec la scoala laughing )
Bafta si tie in sem 2 :*