| BigLike a întrebat:

sunt in clasa IX-C la liceul constantin brancusi din sfantu gheorghe la profilul "COMERT" la materia modul 2 ma ascultat d-na profesoara si am luat 3 crying problema mea cea mai mare este ca i-am spus sa ma asculte data viitoare din lectie pentru ami mari nota iar ea mi-a spus sa fac o plansa dar nu stiu cu ce? Va rog ajutati-ma daca stiti voi lucruri pe care le voi invata la modul 2 si ar fi bune pentru plansa ajutati-ma FUNDA

1 răspuns:
| xBerry a răspuns:

Probabil o plansa legata de lectie or something. Deschide caietul, cartea si vezi pe acolo ce ai putea face.
Oricum, nu te mai stresa asa pentru un 3, o sa iei o nota mai mare si-ti repari media.
Bafta!