| Zanisoara a întrebat:

sunt la profilul mate info intensiv engleza.Noi dam bac din engleza? Stiu ca toata lumea da bac din engleza,adica niste competente, dar nu se pun note.La noi se pun note? Adica de exemplu daca nu ai luat peste 6 la engleza poti sa pici bacul? Dau funda

1 răspuns:
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Dai doar competente la engleza si nu se dau note, ci doar un nivel gen mediu, avansat si asa. Ideea e ca nu ai cum sa pici, ci doar sa iei cel mai mic nivel, chiar daca nu zici nimic.