| ZambetPierdut a întrebat:

Sunt noua pe aici si cam am nevoie de niste sfaturi! puppy dog eyes

Sunt cu un baiat de 4 luni straight face si in ultimu timp tot ne certam in fiecare seara. pana la urma ne impacam. Dar numai rezist in situatii din astea crying si sincer el tot ma intreaba daca il iubesc. ii raspund dar nu stiu daca ma crede. Tin prea mult la el. si nu stiu ce sa fac sa nu ne mai certam. Sa mai continuam asa sau s-o las dracu de relatie? sigh astept raspunsuri, orice raspuns mi-ar fi de ajutor sad!

Răspuns Câştigător
| Katgirl12 a răspuns:

Poi,si eu fac tot asa cu iubitul meu,dar ne impacam orice ar fi,daca va mai certati spune-i ca o sa-i para rau si ca tot el se intoarce la tine,si da-i ignore,mai bine scoate-l de tot din inima ta,pentru ca iti spun eu, daca o sa continui asa o sa suferi prea mult, si nu merita sa suferi dupa un baiat.Iti doresc Bafta, si sa ai grija de tine!