| nebuniiiiccaaaaa199 a întrebat:

Hey TPU.un prieten m-a invitat la majoratul lui am 13 ani si nu stiu sa dansez ce sa fac nu stiu populara si manele! ce sa fac? va rog ajutati-ma FUNDA!

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Asta nu este o problema te uiti si tu la unu la altu vezi cum danseaza si prinzi. Sincer fiecare asa invata. Nimeni nu te va condamna ca nu stii dansa perfect. Distractie Placuta

| Georgy98 a răspuns:

Du-te pe youtube cauta dansuri populare(ce doamne fereste, nu sti nici hora de mana? ) si pune-te pe invatat, sau cheama-l pe bunicu sau pe tata langa tine, nu au cum sa nu stie.e simplu, nu trebuie decat sa iti misti picioarele fara sa te gandesti la asta ...INVATA PASII! Cat despre maneleeeee...of la chestia asa trebuie doar sa te zbengui si tu nitel, mai ales daca sunt din alea de-a lui Salam, nu cred ca toata lumea stie sa danseze, sti pana la urma nu conteaza cum dansezi, tu sa te simti bine! PS:du-te si distreaza-te!

| Claudys a răspuns:

Invata Dance (gen muzical) si lasa-te condusa de el. Spune-i inainte ca nu stii sa dansezi foarte bine. happy succes!