| marinageorgiana14 a întrebat:

URGEEENT! laughing

Vorbeam cu un coleg si l-am intrebat de teme de vacanta, avem amandoi 14 ani, si el a raspund intr-un mod vulgar gen: ma lasi cu p.a asta de subiect? si deodata mi-a venit sa plang, adica imi dadeau lacrimile... de ce? crying

Răspuns Câştigător
| FlaviaC a răspuns:

Poate pentru ca ai inceput sa il privesti intr-o alta lumina, a inceput sa iti para baiatul perfect si, deodata, a ruinat totul cu chestia asta.Ar trebui sa ii zici ce te deranjeaza. Daca va intelege, inseamna ca sunteti adevarati prieteni.Altfel,nu merita atentia ta.

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai il inteleg, nu-i place scoala si nu vrea sa-si bata capul cu temele.
Nu plange, draguto.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti obisnuită sa vorbească ăla asa, e un nesimtit.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a raspuns asa, inseamna ca este un coleg vulgar si nu merita sa ai o relatie cu el.

| frostxtq a răspuns:

Esti sensibila la astfel de cuvinte, e normal la varsta ta. Probabil s-a enervat deoarece nu vrea sa isi bata capul cu temele cat mai este vacanta. Tind sa cred ca l-ai intrebat despre subiectul asta de multe ori.

| marinageorgiana14 explică (pentru frostxtq):

Doar de 2 ori dar nu intr-una, de fapt sunt obisnuita cu astfel de cuvinte, mi-a mai spus asa si nu am avut nicio reactie...

| frostxtq a răspuns (pentru marinageorgiana14):

Probabil te-a prins intr-un moment mai delicat si de aceea ai reacionat asa, sau alta data cand a vorbit urat nu a fost atat de taios. Nu iti face griji.

Răspuns utilizator avertizat
| marinageorgiana14 explică:

Si suntem prieteni foaaaarte buni, iesim mereu pe str, glumim mereu, etc etc

| crazzylol a răspuns:

Ce frustrata esti

| nyty20 a răspuns:

Tu vrei sa "face-ti temele impreuna"? happy